Lidia Jóźwiak założycielka firmy Ka-met, naturalne karmy mięsne dla psów i kotów.

Kim jestem i skąd powstał pomysł na karmy dla zwierząt?

Nazywam się Lidia Jóźwiak, od wielu lat czerpię ogromną radość i miłość z bycia właścicielką zwierzaków. Przez moje ręce przewija się wiele psów i kotów, którym chcę dać ciepły i kochający dom.

Jednym z takich punktów codziennej opieki nad zwierzętami jest ich… karmienie! Jednak znalezienie odpowiedniej karmy dla zwierząt, która spełniałaby zdrowotne i rozwojowe wymagania, było bardzo trudnym zadaniem.

Stąd pomysł na powstanie KA-MET.

Ka-met, naturalne karmy mięsne dla psów i kotów.

W naszym sklepie znajdziesz właściwie skomponowane oraz naturalne karmy dla psów i kotów, dzięki którym Twój pupil na długo zachowa dobrą kondycję oraz zdrowie.
Sprawdź teraz naszą ofertę i wybierz coś, dzięki czemu miska zawsze będzie wyjadana do czysta!

Od czego wszystko się zaczęło?

Przygoda z firmą KA-MET rozpoczęła się w momencie, gdy szukałam najlepszego pożywienia dla swoich czworonogów.

Zauważyłam, że zazwyczaj karmy dla psów dostępne w sklepach, zapewniają tylko podstawowe składniki odżywcze, a do tego wiele z nich jest mocno przetworzona… 

Buldog angielski. Kamet naturalne karmy dla psów i kotów.

Z troski o zdrowie i dobre samopoczucie ukochanych zwierzaków, zaczęłam interesować się naturalnymi produktami żywnościowymi.

To doświadczenie skłoniło do otwarcia działalności, aby dzielić się wiedzą oraz doświadczeniem i zapewnić innym właścicielom zwierząt dostęp do pełnowartościowych, naturalnych karm mięsnych.
Dodatkowo posiadam hodowlę buldogów angielskich Folwark Albionu FCI, zarejestrowaną w Związku Kynologicznym w Polsce od 2015 roku.
Chociaż hodowla jest stosunkowo młoda, miłość do psów jest od zawsze. To troska o zdrowie podopiecznych i pragnienie zapewnienia im najwyższej jakości żywienia, skłoniło mnie do poszukiwania naturalnych rozwiązań.
Szczenię buldog angielski. Kamet karmy dla psów i kotów

Czym się wyróżniają karmy dla zwierząt od KA-MET?

W naszej ofercie znajdziesz naturalne karmy mięsne dla zwierząt, które są starannie opracowywane, aby zapewnić zrównoważone i pełnowartościowe żywienie Twojego psa lub kota.

Nasze produkty są oparte na najwyższych standardach jakościowych, a do ich przygotowania wykorzystywane są tylko naturalne składniki bez sztucznych dodatków.

Jesteśmy gotowi nawiązać z Tobą partnerską relację w kwestii troski o Twojego pupila, oferując nie tylko wyjątkową jakość karmy, lecz także naszą wiedzę i pełne wsparcie w obszarach związanych z żywieniem, zdrowiem i pielęgnacją zwierząt.