Mięso z jelenia dla szlachetnych psich i kocich żołądków

Czy wiesz, że mięso z jelenia uchodzi za nieuczulające? Jeśli więc Twój zwierzak ma alergię na drób lub inne gatunki, jeleń będzie doskonałym wyborem! Do tego zawiera wszystkie niezbędne składniki odżywcze, dzięki którym Twój pupil może cieszyć się w pełni zdrowiem!

Ten rodzaj mięsa jest bogaty w witaminy z grupy B, cynk, fosfor oraz żelazo. Witaminy z grupy B wpływają pozytywnie na rozwój (szczególnie młodego) organizmu. Cynk odpowiada za dobry stan kości. Fosfor bierze udział w produkcji energii i pomaga w rozwoju układu nerwowego. Żelazo z kolei usprawnia dotlenienie organizmu. Podając czworonogowi mięso z jelenia, dostarczasz mu wszystko, czego potrzebuje dla pełnego rozwoju i dobrego samopoczucia!

Chcesz zadbać o zdrową skórę piękną i lśniącą sierść zwierzaka? Dzięki wysokiej zawartości kwasów Omega 3 po posiłku z mięsa z jelenia Twój pupil będzie cieszył się nienagannym wyglądem! Charakterystyczna dla tego mięsa niska zawartość tłuszczu przyczyni się do utrzymania odpowiedniego poziomu cholesterolu, a co za tym idzie zdrowia przez wiele lat!

Zależy Ci na jak najlepszym rozwoju Twojego zwierzaka? Postaw na mięso z jelenia w jego diecie!