Uwielbiane przez zwierzaki – mięso wołowe dla psa i kota

Wołowina to jedno z najzdrowszych i cieszących się największą popularnością źródeł pożywienia dla naszych czworonogów. Nic dziwnego, mięso wołowe zawiera w sobie wiele składników odżywczych, które wpływają pozytywnie na zdrowie i kondycję Twojego pupila.

Jakie? W wołowym posiłku Twój pupil otrzyma zastrzyk witamin z grupy B, dużą dawkę żelaza, selenu i cynku. Chcesz zatroszczyć się o dobry wzrok psiego lub kociego przyjaciela? Obecna w mięsie wołowym witamina A utrzyma wzrok w jak najlepszym stanie, a dodatkowo wpłynie pozytywnie na sierść.

Ten gatunek mięsa cechuje stosunkowo niska zawartość tłuszczu, głównie są to nienasycone kwasy tłuszczowe. Będzie to więc doskonały wybór dla psów i kotów, które powinny zrzucić kilka kilogramów.

To także wspaniałe źródło kreatyny i L-karnityny, które zadbają o kondycję oraz prawidłowy metabolizm Twojego zwierzaka.

Co więcej, mięso wołowe to także doskonały wybór dla osób przygotowujących posiłki dla swoich pupili. Dobrze się przechowuje, możesz ją mrozić do 12 miesięcy i podawać zarówno surową, jak i w gotowym posiłku.

Zafunduj swojemu maluchowi wyborną ucztę i zadbaj o jego długie zdrowe życie!

Zamów pierwszą karmę dla psa i kota teraz!